Індустрія краси має стати доступною для жінок з інвалідністю!

Індустрія краси має стати доступною для жінок з інвалідністю!

Жіночність ніколи не виходить з моди. Дівчинка, дівчина, жінка завжди будуть ототожнюватися з прекрасним. Для жінок дуже важливо усвідомлювати себе гарними, бажаними, бути впевненими у собі, бути в курсі новинок по догляду за собою та вміти правильно їх застосовувати. На жаль, життя не завжди дає змогу приділити увагу собі коханій. Проект «Beauty Days для жінок з інвалідністю» дарує
дівчатам та жінкам можливість приємно провести час.

Головна мета проекту «Beauty Days для жінок з інвалідністю» 

– Привернення уваги громадськості до жінок з інвалідністю та мам дітей з інвалідністю, які не завжди мають можливість приділяти час собі та своїй жіночності.
– Надати впевненості у собі жінкам з інвалідністю та мамам, які виховують діток з інвалідністю.
– Створити спільноту жінок для обміну досвідом, підтримки та спільних проектів.

Захід проходить два дні у вихідні в коворкінгу краси GoodLoorЦЕХ. Goodlook. Цех – це коворкінг для майстрів краси. Простір обладнано стильними та зручними меблями, якісним освітленням і всім необхідним для комфортної роботи стилістів, візажистів, майстрів манікюру та перукарів. Goodlook. Цех – це соціальне підприємство, яке працює над низкою соціальних проектів: забезпечення комфортними робочими місцями майстрів, які мріють про власну справу, благодійні проекти із залученням малозабезпечених і багатодітних жінок.

«Ми отримали велику кількість запитів від жінок, які потребують цього і не мають такої можливості».

«Б’юті дні вже проходили двічі – 2-3 грудня 2017 року та 27-28 січня 2018 року, у місті Київ. Після нашого першого заходу в грудні, ми зрозуміли, що його слід проводити щомісяця. Ми отримали велику кількість запитів від жінок, які потребують цього і не мають такої можливості. Наступний б’юті вікенд відбудеться наприкінці лютого 2018 року». – Повідомила президентка БФ «АІК»
Юлія Ресенчук (https://www.facebook.com/iuliiaresenchuk).

ФОТО В процесі створення краси

ФОТО В процесі створення краси

ФОТО В процесі створення краси

ФОТО В процесі створення краси

ФОТО В процесі створення краси

ФОТО Організатори проекту

ФОТО Організатори проекту

Організаторами проекту є Благодійний фонд «АІК» (http://aik.ua) та коворкінг краси GoodLook. ЦЕХ (http://goodlooktseh.com.ua).

Спільне фото організаторів, волонтерів та учасниць

Спільне фото організаторів, волонтерів та учасниць

Проекту допомагають партнери та волонтери:

Матеріали для манікюру та подарунки від

Спонсорська допомога від

Пригощали

Фотографували

Майстрині з краси

Beauty консультанти

Пригощання

Пригощання

В проекті вже взяли участь 40 жінок. Учасниці різного віку – від 14 до 40 років. Серед учасниць є як дівчата та жінки з інвалідністю, так і мами, які виховують діток з інвалідністю і не мають можливості та часу приділити час своїй жіночності. В грудні, кожній учасниці зробили макіяж, зачіску та манікюр. Проведено фотосесію в новому образі. У лютому – макіяж, зачіску та консультації спеціаліста зі стилю, а також спа-процедури по догляду за обличчям та руками від Mary Key (https://www.marykay.ua/konopko/)

Результати ФОТО

Результати ФОТО

Результати ФОТО

Результати ФОТО

Результати ФОТО

Результати ФОТО

Результати ФОТО

«Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім. Для жінки дуже важливо почуватися
впевненою в собі, знати, що вона красива і відчувати, що це помічають близькі люди…»

Власниці коворкінгу краси GoogLook. ЦЕХ. - Вікторія Мовчан (https:// www.facebook.com/viktoriya.movchan) та Олена Нікрасова (https://www.facebook.com/

Власниці коворкінгу краси GoogLook. ЦЕХ. – Вікторія Мовчан (https://www.facebook.com/viktoriya.movchan) та Олена Нікрасова 

Коментар власниці коворкінгу краси «GoodLook. ЦЕХ» Олени Некрасової (https://www.facebook.com/alena.nekrasova.7):

«Коли ми відкривали наш Бьюті коворкінг ми дуже хотіли аби краса була доступна всім. Для жінки дуже важливо почуватися впевненою в собі, знати, що вона красива і відчувати, що це помічають близькі люди, важливо чути компліменти, теплі слова. Але краса перед усім починається з прийняття себе, ми лише підкреслюємо і розкриваємо маленькі секрети, допомагаємо жінкам відчути себе прекрасними, а очі жінки блищать вже від щастя, а щастя, як ми знаємо – всередині. Тому психологічний стан і зовнішній вигляд це повязані між собою речі. І не дивлячись на різні життєві обставини, проблеми, жінки мають знаходити час для себе аби наповнилися і дарувати красу і легкість оточуючим. Ми за природню красу, за постійний рух та розвиток, і ми щасливі, що маємо можливість змінювати життя жінок і відкривати їм нові грані себе, і нагадувати, про те як це Бути жінкою! У цьому і є головна місія соціальної сторони нашого бізнесу».

Відгук учасниці Beauty days Ганни Проскурні: «Днями я отримала велику радість від перебування у невеликому «оазисі» у “Коворкінгу краси” “GoodLook-Цеху”. Завітала вже в якості гості, щоб поділитися враженнями від першого місяця проекту. Розповісти, як такі, на перший погляд, прості речі, як зачіска та макіяж – круто змінили моє життя. Велика подяка усім тим, хто продовжує
творити дива не тільки зовнішнього, а й внутрішнього перевтілення дівчат та жінок з інвалідністю.»

Спільне фото в GoodLook. ЦЕХ

Спільне фото в GoodLook. ЦЕХ

Автор статті: Вікторія Антонович www.facebook.com/vikantonovich)

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *