Проект «Спікерське бюро» в університеті Драгоманова

Проект «Спікерське бюро» в університеті Драгоманова

14 березня 2016 року учасники проекту «Спікерське бюро» провели лекцію для студентів кафедри Ортопедагогіки та реабілітології.

Соціальний проект «Спікерське бюро» передбачає виконання ст.. 8 «Просвітницько-виховна робота» Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, яка була ратифікована у 2009 році. Проект проводиться в рамках виконання плану дій навчальної програми професійного зростання USAID«Толерантність до розмаїття: забезпечення рівності у суспільстві і у розробці політичних стратегій на прикладі США». Проект повинен стати провідником у сфері формування гуманітарної політики України. Проект сприяє формування інклюзивного суспільства в Україні. «Спікерське бюро» започатковано у 2013 році

В лекції приймали активну участь: Юлія Ресенчук, Олександр Пастушенко, Вікторія Антонович, Лариса Остролуцька. Проводити лекцію допомагали волонтери. Було проведено тренінг «Коло друзів», за допомогою якого, студенти побачили як важливо мати друзів та адаптуватися у суспільстві. Юлія Ресенчук, Олександр Пастушенко та Вікторія Антонович поділилися власними історіями та розповіли про формування толерантного ставлення до осіб з інвалідністю. Зокрема, Юлія Ресенчук розповіла про важливість застосування правильної, коректної, термінології по відношенню до осіб з інвалідністю.

Захід відвідало близько п’ятдесяти студентів.

Вікторія Антонович

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *