ПОВІРИТИ В СЕБЕ І ДІЯТИ: У КИЄВІ РОЗКАЖУТЬ, ЯК ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ БУДУВАТИ КАР’ЄРУ

ПОВІРИТИ В СЕБЕ І ДІЯТИ: У КИЄВІ РОЗКАЖУТЬ, ЯК ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ БУДУВАТИ КАР’ЄРУ

Запрошуємо вас 31 січня на надихаючий вечір “Люди з необмеженими можливостями”. Свої історії розкажуть люди з інвалідністю, які знають про труднощі пошуку роботи не з чуток. Також ви побачите, як художник в режимі реального часу створить “Стіну Натхнення”, та заповнюють силами йти до роботи своєї мрії.

2 місяці тривав проект “Працевлаштування людей з інвалідністю” громадської організації “Центр зайнятості Вільних людей” та Благодійного фонду «Асоціація інвалідів-комп’ютерників» (АІК). 25 нестереотипно фахівця з підбору персоналу спробували себе в ролі кар’єрних консультантів і допомагали людям з інвалідністю в пошуках роботи. Кожен кар’єрний консультант працював з учасником індивідуально. Разом вони визначали, де шукати роботу, на які вакансії варто відгукуватися, допрацьовували резюме, готувалися до співбесід і допомагали повірити в свої сили.

За підсумками проекту учасники з числа людей з інвалідністю зрозуміли, що інвалідність – це не виправдання і що на ринку праці в першу чергу важливо бути професіоналом. Проект дав їм досвід і віру в себе, якої вони хочуть поділитися з вами.

Цей вечір – для вас, якщо ви …

… Людина з інвалідністю, і ви не можете знайти роботу, бо не вірите в свої сили. Учасники проекту були в такій же ситуації, як і ви, але рушили вперед. Своїм прикладом вони покажуть, як знаходити можливості.

… HR-фахівець і готові ламати стереотипи. Кар’єрні консультанти пояснять, чому вони зважилися взяти на себе ці ролі і як набутий досвід допоможе їм у професійній діяльності.

… Роботодавець, який хоче приймати на роботу людей з інвалідністю, але думає, що це вимагає великих фінансових і нематеріальних зусиль.

… Людина, яка ще не знайшов “свою” роботу і хоче отримати заряд енергії та натхнення від людей, які вже успішно йдуть цим шляхом.

Програма зустрічі “Люди з необмеженими можливостями”

18:30 – 18:45 – Презентація проекту “Працевлаштування людей з інвалідністю”. Спікер – Марина Лебідь, координатор “Центру зайнятості Вільних людей”

18:45 – 20:15 – Дискусія “Можливості є, головне їх побачити”. Модератор – Руслан Бахтиєв, керівник студії соціальних технологій “Garnet”

У дискусії візьмуть участь:

  • люди з інвалідністю та фахівці з підбору персоналу (HR-и), які брали участь у проекті “Працевлаштування людей з інвалідністю”;
  • роботодавці, для яких “інклюзивна працевлаштування” – не просто слова. Представники British Council і IBM розкажуть, що робить компанію інклюзивної, які в компанії є кар’єрні можливості для людей з інвалідністю та що потрібно, щоб потрапити в їх компанію;
  • Наталія Крук, успішна адвокат і мама, вільний журналіст, колумніст, на своєму прикладі покаже, як домоглася успіху, за її словами, завдяки діагнозу ДЦП.

20:30 – 20:40 – презентація “Стіни Натхнення”

Напишіть ТУТ мотивуючі слова для тих, хто ще не знайшов “свою” роботу. “Стіну” з вашими словами художник буде розписувати під час вечора в режимі реального часу. Ви зможете спостерігати за процесом, а в кінці вечора надихнутися словами один одного і навіть забрати “частинку натхнення” додому.

20:40 – неформальне спілкування

Щоб стати учасником вечора, зареєструйтесь, будь ласка за посиланням.

Посилання на джерело

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *