В Києві пройшов тренінг з кар’єрного консультування людей з інвалідністю

В Києві пройшов тренінг з кар’єрного консультування людей з інвалідністю

Люди з інвалідністю часто переживають процес тривалих безрезультатних пошуків роботи. Зазвичай, причиною вважають стереотипне ставлення до них працедавців. Але практика показує, що головна причина – невміння себе презентувати.

Вирішенням цієї проблеми може стати програма кар’єрного консультування, яка допоможе людям з інвалідністю зрозуміти свою конкурентоспроможність та вигідно подати себе працедавцям для знаходження бажаного робочого місця.

Саме тому, 6 листопада у Києві відбувся тренінг з кар’єрного консультування для HR-фахівців, які зголосились прийняти участь в даному проекті як волонтери для того, щоб зробити свій внесок в формування інклюзивного суспільства в Україні.

Під час тренінгу, його учасники дізнались про особливості спілкування з людьми з івалідністю, почули про позитивні історії успішних людей з інвалідністю, попрацювали над страхами та мотивацією та ін.

Тренінг організовано в рамках проекту «Працевлаштування людей з інвалідністю», який реализовується Центром зайнятості вільних людей в партнерстві (www.czvl.org.ua) з БФ «АІК» (www.aik.ua).

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *